آسان برگ از مجموعه افراد متخصص با روحیه تیمی، علاقه و انگیزه بالا در حوزه تجارت بین الملل تشکیل شده است که به واسطه تجربیات ارزشمندشان یک تیم با تجربه و خلاق به وجود آورده اند.

این شرکت آمادگی دارد به منظور حمایت از تولیدکنندگان خوراک دام و طیور، محصولات باکیفیت آنها را به صورت مستقیم به دامداریها و مرغداریهای سراسر کشور ارسال نماید.

دامداری و مرغداری را می توان از اساسی ترین حوزه ها در اقتصاد کشور برشمرد. اختصاص بیش از 70 درصد از هزینه های این واحد ها به بخش خوراک، لازم می دارد تا نگاه ویژه ای به تهیه جیره غذایی داشت. میزان اهمیت دادن به تهیه خوراک، تعیین کننده ی سود یا ضرر مراکز پرورش دام و طیور می باشد.

از سوی دیگر دشواری در تهیه خوراک باکیفیت مسئله ای حیاتی است که ما را بر آن داشت از طریق واردات جو، گندم، حبوبات و خوراک دام از روسیه این نیاز را پوشش دهیم.

این مجموعه افتخار دارد تا محصولات کشاورزی نظیر یونجه، کاه، جو، گندم، ذرت و … ، خوراک های آماده ی تولیدی کارخانه ها نظیر کنسانتره ها، دان آماده، سبوس، کنجاله، سیلاژ ذرت و … ، مواد معدنی، پروتئینی و همچنین ضایعات کارخانه های غذایی که با قیمتی مناسب و ارزش غذایی بالا می توانند در پایین آوردن هزینه های واحدهای پرورش موثر باشند را برای مشتریان خود در سراسر کشور ارسال نماید.

این مجموعه علاوه بر محصولات کشاورزی، خوراک های آماده و مواد اولیه را نیز با شرایطی مناسب و به صورت مستقیم به مصرف کنندگان ارائه می نماید. متخصصین این شرکت، با دانش خود می توانند با توجه به نیاز دامداران، کنسانتره مناسب را برای هر مجموعه تهیه کنند و آن ها را در این زمینه راهنمایی نمایند. تولیدات آسان برگ با استفاده از سیستم های تمام اتوماتیک مطابق با استانداردهای تولید و تحت نظارت سازمان دامپزشکی کل کشور انجام می شود.
داشتن نیروهای متخصص و باتجربه، دسترس پذیری در تمامی ساعات روزهای هفته و ارائه ی قیمت های متناسب باکیفیت سبب شده تا گروه تولیدی بازرگانی آسان برگ در طی فعالیت گسترده اش در کشور، اعتماد مشتریان خود را جلب نماید.
ما در مجموعه خود همواره تلاش می کنیم تا سطح کیفی محصولات خود را در بالاترین سطح نگه داریم چرا که به این موضوع اعتقاد داریم که کیفیت عالی شایسته مشتریان ما است. در کنار ارائه محصولات باکیفیت، حفظ حقوق مشتری همواره جز مهم ترین اهداف ما بوده و خواهد بود.

علاوه بر این، شرکت آسان برگ از سال 1397 علاوه بر تأمین جو و فرآورده هایی دامی، اقدام به بسته بندی آن ها نیز می کند.

تولیدات … با استفاده از سیستم های تمام اتوماتیک مطابق با استانداردهای تولید و تحت نظارت سازمان دامپزشکی کل کشور انجام می شود.

 

مشخصات و آنالیز خوراک کامل دام
جو۳۸%میزان پروتئین خام۱۲%
سبوس گندم۱۸%میزان چربی۳.۶%
کنجاله (سویا یا پنبه)۴%میزان کلسیم۰.۸%
پیت یا باگاس۲۴%فسفر۰.۸%
ملاس نیشکر۱۳%فیبر۱۶.۴%
اوره۱%خاکستر۸%
نمک طعام۰.۵%کربوهیدرات۴۳.۶%
مکمل معدنی و ویتامین۰.۵%رطوبت۸%
کربنات سدیم۱%نمک۰.۶%
ضریب قابلیت هضمی         ۶۵%